Artur i Mallika Szumscy
+48 608 822 431 napisz@kuchniajogi.pl

CO ROBIMY?

z03

REALIZUJEMY WSPANIAŁE CATERINGI

Dla naszych Klientów przygotowujemy obiady oraz poczęstunki wegetariańskie (a na życzenie również wegańskie, bezglutenowe oraz dostosowane do innych wymagań) na szkolenia, meetingi, festiwale oraz spotkania prywatne (nawet do 300 osób) na terenie Warszawy, z dostawą oraz opcjonalnie z obsługą. Mamy również doświadczenie w organizacji całodziennego wyżywienia grup zorganizowanych na wczasach, szkoleniach wyjazdowych, kursach jogi. Planujemy i przygotowujemy wyśmienite, pomysłowe kompozycje pełnych i pożywnych wegetariańskich posiłków.

Każdą imprezę przygotowujemy i wyceniamy indywidualnie, aby mieć pewność, że zarówno organizatorzy jak i korzystający z cateringu będą w pełni usatysfakcjonowani. W zależności od menu, standardu oraz liczby uczestników, nasze ceny mieszczą się zwykle w granicach od 15 do 55 zł za porcję obiadową oraz od 25 do 70 zł za całodzienne wyżywienie dla jednej osoby.

W ofercie dodatkowej mamy również kursy i warsztaty gotowania wegetariańskiego.

Dbamy, aby nasi klienci byli zadowoleni i chętnie realizujemy również nietypowe zlecenia.

Zamawiając nasz catering, zyskujecie Państwo pewność doskonale wykonanej usługi oraz zadowolenie uczestników imprezy.

Prosimy o mailowe lub telefoniczne zapytanie o szczegółową ofertę.

baner slodkie kulki1

SPRZEDAJEMY CUDOWNE SŁODYCZE

Ręcznie robione wg własnych receptur, nasze słodycze zadowolą nawet najbardziej wymagające podniebienie. Mamy w ofercie wiele smakołyków naturalnie bakaliowych, wegańsko-bezcukrowych oraz orientalnych w tak wielu kompozycjach, że nigdy się nie przejedzą :-).

Naszą ofertę znajdziecie tutaj.

PROWADZIMY KURSY GOTOWANIA

kurs gotowania

Wegetarianizm jest obecnie coraz modniejszym sposobem na życie. Zdobywa popularność zarówno wśród empatycznej młodzieży, jak i wśród osób dorosłych, które troszcząc się o zdrowie, są świadome ważności diety. Wciąż jest jednak nowością w naszej kulturze.

Dlatego przygotowaliśmy kurs w postaci cyklu sześciu spotkań tematycznych, które można realizować również w formie warsztatów. Na każdym spotkaniu prezentujemy osobne zagadnienie i uczymy przygotować zestaw pięciu potraw. W ramach warsztatów uczestnicy otrzymują skrypty podsumowujące dany temat. Jedno spotkanie trwa ok. 4 godzin.

Dla młodzieży mamy ofertę cyklu szkoleń: „Jedno spotkanie – jedno danie”. Spotkanie trwa ok. 1,5 godziny. Zaczynamy od w pełni odżywczych potraw jednogarnkowych, zup oraz wykwintnych słodyczy bez białego cukru. Na kolejnych spotkaniach program dostosowujemy do życzeń uczestników.

Oferujemy również pokazy gotowania – krótką demonstrację z objaśnieniami, zakończoną sesją pytań i odpowiedzi dla osób zainteresowanych pogłębieniem wiedzy na temat zdrowego odżywiania.

Prowadzącym nasze kursy jest Artur Szumski, wieloletni praktyk o ogromnej wiedzy i podbudowie teoretycznej. Ma dar przyjaznego obcowania z ludźmi i jest niezwykłym gawędziarzem. Dlatego udział w jego szkoleniach nie tylko rozszerza wiedzę i umiejętności kursantów, ale jest również przyjemnością samą w sobie.